ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ІІ етапу Всеукраїнських предметних ОЛІМПІАД ТА ЇХ ВЧИТЕЛІВ!!!!!
ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ІІ етапу Всеукраїнських предметних ОЛІМПІАД ТА ЇХ ВЧИТЕЛІВ!!!!!
З української мови:
1.Маньковська Євгенія (7-б клас ,ІІ місце)- вч. Матосова А.М.
2.Малорашвило Дмитро (9-Б клас, ІІ місце)- вч. Матосова А.М.
3.Ткаченко Іванна (10 клас, ІІ місце)- вч. Кисленко Л.М.
4. Майборода Олег (8-А клас, ІІ місце )-вч. Майборода О.В.
З Інформаційних технологій
5. Майборода Олег (8-А клас, ІІ місце )-вч. Шликов С.М.
6. Носков Андрій( 9-Б клас, І місце) вч. Шликов С.М.
7. Малорашвило Дмитро (9-Б клас, ІІ місце)- вч. Шликов С.М.
8. Максименко Олег (10 клас, ІІІ місце) вч. Руда О.О.
З Фізики
9. Майборода Олег (8-А клас, ІІ місце )-вч. Юдіна О.О.
10. Ткаченко Іванна (10 клас, І місце)- вч. Юдіна О.О.
11. Коропченко Олександр (11 клас, ІІІ місце) – вч. Юдіна О.О.
З англійської мови
12. Майборода Олег (8-А клас, І місце )-вч. Овчаренко Н.М.
13. Малорашвило Дмитро (9-Б клас, ІІІ місце)- вч. Кожедуб С.І.
З біології
14. Борщ Дмитро (8-А клас,ІІІ місце) – вч. Сидоренко Н.Л.
15. Ткаченко Єва (11 клас, І місце) – вч.Мозгова Т.В.
16. Сачко Андрій (11 клас, ІІІ місце) – вч.Мозгова Т.В.
З географії
17. Грекова Анна (10 клас, ІІІ місце) – вч. Мисько С.В.
18. Юрченко Богдан(11 клас, ІІІ місце) - вч. Мисько С.В.
З історії
19.Дмитрієва Дарина (8-А клас, ІІІ місце) – вч. Цибата Ю.В.
20. Ткаченко Іванна (10 клас, ІІІ місце)- вч. Давиденко Н.О.
З російської мови
21. Москаленко Анна (9-А клас, І місце) – вч. Капоріна О.В., Кабанова Т.С.
З правознавства
22. Ткаченко Іванна (10 клас, ІІІ місце)- вч. Цибата Ю.В.
З математики
23. Кирієнко Микола (7-б клас, І місце)-вч. Рознятовська О.В.
24. Малорашвило Дмитро (9-Б клас, ІІ місце)- вч. Свірєпова Н.О.
25. Твердунова Тетяна (9-а клас, ІІІ місце) -вч. Рознятовська О.В.
26. Ткаченко Іванна (10 клас, І місце)
З астрономії
27. Максименко Олег( 10 клас, ІІІ місце) вч. Шликов С.М.
З хімії
28.Мягких Данило (7-Б клас, ІІІ місце) – вч. Забара О.В.
29. Верченко Єгор(8-Б клас, ІІІ місце)- вч. Забара О.В.
З трудового навчання
30. Науменко Іван (9-Б клас, І місце) –вч. Тищенко С.М.
З економіки
31. Ткаченко Іванна (11 клас, І місце)- вч. Рябуха А.П.
32. Веллер Валерія (10 клас, І місце)- вч. Рябуха А.П.
33. Амелін Андрій (10 клас, ІІ місце)- вч. Рябуха А.П.
З інформатики
34 Майборода Олег (8-А клас, ІІ місце )-вч. Шликов С.М.
35 Борщ Дмитро (8-а клас, І місце)- вч. Шликов С.М.
36 Носков Андрій( 9-Б клас, І місце) вч. Шликов С.М.
37 Максименко Олег( 10 клас, І місце) вч. Руда О.О.
Коментарi